Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Vannak rajtam kívül is akiket...

Vannak rajtam kívül is akiket zavar az áramszolgáltatók által telepített (pince, oszlop) transzformátor zaja és mágneses tere?

Figyelt kérdés
Nem tudom ha ez zavar hogyan és kinek tudnám bejelenteni. Vagy ezzel a problémámmal csak egyedül vagyok?
2009. jún. 20. 19:06
 1/3 anonim ***** válasza:

mikor kicsi voltam nekem nagyon tetszet, egy utcai trafó búgása. ma már nem hoz lázba. de a 1nagyfeszültségű távvezetéknek helyenként, tök jó hangja van.

vagy egyik nem régi élményem, egy elszakatt 20kv-os kötésnél a megmaradt villamos ív zaja.

2009. jún. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
jelentsd fel őket !
2009. jún. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szerintem nem tudsz mit csinálni.ha egy embert zavar azzal nem fognak foglalkozni és nem is fogják átépíteni mert az neki elég sokba kerülne és gondolom jobb dolguk is van.Érdekes hogy nálunk is van de nem zúg annyira hogy most az zavarna.
2009. jún. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!