Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Sony Ericsson Live with...

Sony Ericsson Live with Walkman. Milyen kategóriájú okostelefon a többi androidossal szemben? Megéri az árát?

Figyelt kérdés

Sok kérdés kapcsolódik itt is ehhez a készülékhez.

Ennek fényében voltam ma bent az egyik mobilszolgáltatónál, mint új készülékvásárló. Nem mondtam semmi konkrétumot, csak kértem az ügyintézőt, hogy ajánljon egy jó árkategóriás okostelefont, és a Live-ot tanácsolta úgy, hogy meg sem kellett szólalnom szinte.

Megéri megvásárolni 34 990 Ft.-ért?

Ha igen miért, ha nem mi szól ellene? Bármi érdekel. Minden információ hasznos számomra. :)


Előre is köszönöm a válaszokat! 20/L.


+ egy gratis kérdés: A Samsung Galaxy Ace.-t veri a Live?



2012. ápr. 14. 18:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Nagyon jó teló én is ilyenben gondolkodom vagy xperia mini/mini pro

Az ace-t meg nem ismerem, de ez sztem jobb

Amugy középkategória felső része, és baromira megéri az árát, pláne ennyiért :D

nyugodtan vedd meg ennyiért

2012. ápr. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Az Ace-t "szétveri", a live with walkman az most bestbuy, főleg 35k-ért.
2012. ápr. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Szóval akkor ne is gondolkozzak rajta, hanem a Live.-ot vegyem meg? :)

Azért tettem fel egyébként gratisként az Ace.-es kérdésem, mert ezt is ajánlotta az ügyintéző a Live.-on túl.

Viszont a Mini Prora azt mondta, hogy jó készülék, csak nagyobb a veszélye, hogy lefagy... :S

2012. ápr. 14. 21:06
 4/15 A kérdező kommentje:
megvettem a Live.-ot, nem bántam meg... kiváló okoska. :)
2012. ápr. 16. 21:29
 5/15 anonim ***** válasza:

Nem túl kicsi a kijelző felbontása? (nem túl pixeles a kép)

Csak kíváncsiságból kérdezem, mert lehet h akkor én is ilyet vennék az mini/mini pro helyett :)

mert azok 45-50-kba fájnak de ez csak 35-40-k :)

2012. ápr. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Szia! Nézd... 3. napja használom még a telefont, de eddig nagyon meg vagyok vele elégedve, nagyon jó vétel volt. (kop-kop) :)


Minden kiválóan fut rajta, fogja a WiFit, nem akadozik, nem fagy be, szóval minden tökéletes. :)

A kijelzője éles, a képeket sem jeleníti meg pixelesen, szóval semmi probléma nincsen a felbontásával sem. :)

Ne gondolkozz rajta sokat, mert én is ezt tettem, de kár volt, mert ennyi pénzért ilyen jó okoskát nem veszel. A processzor olyan gyorsan futtat mindent, hozzá sem kell szinte érnem a képernyőhöz, már lapoz is, szó szerint hasít. :) Az androiddal sincsen semmi probléma, és ha jól olvastam jön rá majd a 4.0-ás frissítés. :)

2012. ápr. 18. 08:03
 7/15 A kérdező kommentje:
2012. ápr. 18. 08:34
 8/15 anonim ***** válasza:
Köszi! :D
2012. ápr. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Szívesen...:) Megtekintetted, döntöttél már? :)
2012. ápr. 18. 16:51
 10/15 anonim ***** válasza:

Még nem döntöttem, de a videó alapján szimpinek tűnik :D

Ja és a t-nél most csak 40k, ami nem is olyan sok egy ilyen telóért :)

Még gondolkodom, de sztem vagy ez vagy a mini pro lesz (a qwerty-s gombsor miatt, csak az meg 55k körül van)

De azért köszi, ha van még vmi plusz infód akkor szívesen meghallgatom :D

2012. ápr. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!