Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hol tudok olcsóbban megvenni...

Hol tudok olcsóbban megvenni egy headset-et?

Figyelt kérdés
Egy mobil szaküzletben vagy magánál a szolgáltatónál tudom olcsóbban megvenni a telefonomhoz való headset-et?

2012. ápr. 10. 16:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a szaküzletben próbáld meg, de a elgjobb az, hogy ha felmész az olyan netes oldalakra, mint példáául az Aergep.hu és onnan rendeled meg. Ugyanis mind a szaküzlet, mind a szolgltató - elméletileg - drágább, mint a másfajta boltok.
2012. ápr. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
néztem árgépen de +1400 lenne a szállítási költség :S
2012. ápr. 10. 16:09
 3/5 A kérdező kommentje:
drágább lenne a szállítás mint a headset :S ezért gondoltam megkérdezem.
2012. ápr. 10. 16:12
 4/5 anonim ***** válasza:

Így viszont már érdekesebb a dolog :). Ha sima Jack dugós a csatlakozó, akkor szerintem irány a legelső bevásárlóközpont és 1500 körül amit talász, azt vedd meg. Sajnos 3-4 ezer alatt még márkaboltban sem találsz olyat, ami elég jól szólna, hát még 1500 ft-ért. Így nincs értelme márkaboltban, szakboltban kutakodnod - csak ha a csatlakozó meg nem követeli.


Ez tapasztalat :/. Amúgy az én Nokiámhoz egy Sonyt vettem 4 ezerért és isteninen szól. Ez alatt az összeg alatt viszont mind béna volt, amit kipróbáltam :/.

2012. ápr. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
És milyen telefon ?
2012. ápr. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!