Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért kezdődik el akadni a...

Miért kezdődik el akadni a youtube minden videónál 50 mp után? Már nagyon kiakaszt!

Figyelt kérdés
2012. ápr. 6. 18:13
 1/8 anonim válasza:

víruskeresőd van-e?

nálam mindig szaggat amíg le nem csekkolja...

2012. ápr. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Esetleg a gépeddel vagy a neteddel van gond. Nálam pl akkor is ezt csinálta, amikor szinte teljesen megtelt a memóriám és nem tudta betölteni fél percnél tovább a videókat.
2012. ápr. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Frissítsed az Exlolert vagy futass hibajavítü programokat sokk apróság is windowszok alatt sok gondot is okozhat .Telepíts futtasd a Ccleanert vagy Registery Boster programot , ezeken kívül a kodekok is okozhassák , próbáld újratelepíteni a böngésződ és frissíteni az Adobe Flash Playert .Mérd le milyen gyors a neted meg e van a szolgáltató által az a net gyorsaság aminek kell lennie .Ezeket ellenőrizd .Ha tényleg nagyon rosz a neted vedd fel a kapcsolatot a szolgáltatóval .De szerintem rendszer hiba okozza ezt .De főként legelsődször próbáld újratelepíteni a böngésződ és frissíteni az Adobe Flash Playert .

-Alex-

2012. ápr. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Jason Becker válasza:

Szerintem térj át a Mozilla Firefox-ra, ha Internet Exlorer-t használsz és ott is nézd meg, milyen bővítményeket telepítesz.

Ezt a gondot okozhatja az pl. hogy túl sok folyamat fut a gépeden. CTRL+ALT+DEL és látod, mik futnak. Ha kicsi a procid, meg hozzá még a RAM-od kevés, akkor megöli...

Virtuális memórián is állíthatsz...

Vinyó töredezettségmentesítő, de ha nagyon tele van, akkor b@szhatod...

És még sorolhatnám, elég általános kérdés tettél fel, amire millió kérdést kell feltenni, hogy választ kapj. :)


Egyébként milyen a net-ed? Nincs korlátozva véletlenül?

(Ergo: túllépted a letöltési limitet...)?

2012. ápr. 10. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
nálam is ezt teszi ,mert mobil netem van és korlátolt ,de a hónap elején még rendesen megy ,aztán kezd akadozni ,mert korlátolt 3GB ig van csak
2012. ápr. 11. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Jason Becker

Milyen igazad van Mozilla Firefox .

Viszont én csak azért írtam az Explolert mert nagyon sok mindenhez köze van .Hogy ő milyen böngészőt használ fogalmam sincs De ahogy írjátok bizony nincs -e korlátozva a net .


-Alex-

2012. ápr. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 pacsi válasza:
Ez nem vírus. Hülye youtube a videót nem mindig egy darabban küldi el a te gépednek, hanem néha 2Mb-os darabokban. Ha pl. egy videó 8 Mb, akkor néha 8Mb-os flv-t küld neked, valamikor meg 4x2Mb-os darabokat. Ha darabokban küldi a videót, akkor szaggat. Nem tudom mitől függ, hogy hogy küldi, szerintem teljesen véletlenszerű. Nagyon idegesítő.
2012. ápr. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek már megoldódott!! :D
2012. ápr. 13. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!