Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Most akkor megjött a rendelt...

Most akkor megjött a rendelt dolog is, vagy csak levelet kaptam?

Figyelt kérdés
Nemrég rendeltem mp3 lejátszót az interneten (pixmania.hu), és ma találtam egy értesítőt a postaládában, amelyen az áll, hogy kaptam egy sima levelet, amelyért holnap kell bemenni a postára. Nem csomagot kellett volna kapnom? Vagy a csomag átvétele előtt még levelet is át kell vennem? Hogyan működik ez az egész?
2012. ápr. 2. 15:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha postai borítékba elfér a rendelt áru akkor levélként küldik, így te is jól jársz mert a levélnek 350 Ft a költsége a csomagnak súlyfüggő de minimum 960 ft.

Mivel az mp3 lejátszó bőven elfér egy borítékban még dobozzal együtt is így 99% hogy az jött meg.

Értesítő levelet nem szoktak így küldeni mert ha valamiről tájékoztatni szeretnének azt e-mailen küldik.

2012. ápr. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Csak furcsának találtam a dolgot, de így már egyértelmű. Majd holnap kiderül.

Köszönöm a választ!

2012. ápr. 2. 17:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!