Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Tudtok olyan fotós boltot,...

Tudtok olyan fotós boltot, ahol lehet engedményt kérni a termék árából?

Figyelt kérdés

Mielőtt valaki azt mondaná,hogy nem piacon vagyok,megjegyzem,hogy van olyan áruház lánc,ahol engedni szoktak valamennyit,de ott nem forgalmaznak tükörreflexes fényképezőt,én pedig azt szeretnék venni,de 5-10ezret engedhetnének,ha sok pénz hagyok ott.

Nem tudom,hogy hol rugalmasak ilyen téren?



2012. márc. 31. 20:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Az idő megoldja. Minél tovább van a piacon egy termék, és minél több friss kiadás jelenik meg, annál jobban nyomja lefelé az árakat. Egy profi gépen néhány év alatt akár 1 milliót is lehet "bukni", mert később annyival olcsóbban vennéd meg.

De az alsó- vagy középkategóriánál is ez van. Szinte évente jön ki egy új modell, ami lenyomja a régi árát. Lehet hogy vársz 1-2 hónapot, és az az 5-10e magától is leugrik.

2012. márc. 31. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Az a baj,hogy olcsóbb lenne,ha nem lenne ilyen szar a forint,de az hogy 1-2 hónap múlva mennyi lesz,az zsákbamacska.

Általában mindenkinek az árat a forint gyengülése-erősödése határozza meg.

Nekem most lenne szükségem rá,ezért nem tudok várni,ezért lenne jó egy bolt,ahol lehet faragni az árból,csak,hogy ott vegyem meg. :)

2012. márc. 31. 23:01
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem nagyon szoktak engedni, nem tudom milyen értékű eszközök vásárlását tervezed, de alapjában véve a sok pénz fogalma is relatív. Milliós értékhatár felett lehet, hogy valami minimális kedvezményt kaphatsz, de valószínűbb, hogy kapsz mellé egy táskát, vagy egy memóriakártyát.
2012. ápr. 3. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!