Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Facebook folyton blokkol, miért?

Facebook folyton blokkol, miért?

Figyelt kérdés

Csináltam egy új felhasználót, és próbáltam bejelölnmi ismerősnek emberkéket, és kiírja, hogy ne jelöljek olyanokat ismerősnek, akiket nem ismerek, mert ezt tiltja a Facebook szabályzata. Ilyenkor 1 hétig nem jelölhetek be senkit!!

Miért van ez? Ráadásul engem ilyenek jelölnek meg nap mint nap, hogy Egy Zacskó Popcorn, Egy Cici, Egy zsák krumpli...stb.. Ezeknek miéert engedi jelölgetni az embereket?!?! Már azt is próbáltam, hogy csak közös ismerősöket jelölök az eddigi ismerőseimmel, de akkor is blokkolja a jelölést. Mit csináljak, hogy ne tegye?


2012. márc. 29. 17:56
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!