Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mi baja a kormányomnak?

Mi baja a kormányomnak?

Figyelt kérdés

Van egy ilyen Speedlink kormányom:

[link]

Na ez engem mára annyira felhúzott hogy kérdeznem kell.

Mikor megvettük minden ment semmi baja nem volt. Aztán egy időre szüneteltettem majd megint elővettem a Dirt2-vel elkezdtem rajta nyomni. Egyszer csak arra lettem figyelmes hogy a kormány nem vibrál pedig kéne neki. Oké még ez a legkisebb gond. Mikor megyek nagyba fordulok jobbra erre a kormány meg hirtelen balra vált. De úgy hogy én jobbra fordítom de a játékba a kocsi meg balra megy és csak ebbe az irányba ellentétesem nem csinálja. Most játszok az F1-el és ez most annyira felidegesített hogy nagyon... megyek szépen 10. kör közbe már csinálta párszor de az kis apró volt vissza tudtam hozni megyek jobbra fordítom és úgy berántott balra hogy annyi is lett. Szóval mit kéne vele csinálni?



2012. márc. 25. 14:08
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!