Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Megbízahtó webáruház a PixMania?

Megbízahtó webáruház a PixMania?

Figyelt kérdés
Megéri onnan rendelni? Vélemények róla?

2012. márc. 16. 16:30
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]


Itt vannak az értékelések!

2012. márc. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2012. márc. 16. 16:34
 3/5 anonim ***** válasza:

Én vettem már tőlük pár éve egy kamerát . Szerintem marha rugalmatlanok : bankkártyával lehetett fizetni ,de nem elég a kártya adatokat megadni,mint MINDEN NORMÁLIS CÉGNÉL,hanem még a személyimet és a bankkártyát is le kellett fényképezni és elküldeni nekik emailben . Ez még mindig nem volt elég,nem volt elég a banki visszaigazolás,hogy a fizetés megtörtént ,megvárták,amig tényleg beérkezik a számlájukra a pénz -mivel nemzetközi számlájuk van,ez 3-4 napig is tart . Ekkor valóban postázták a terméket (azaz UPS futár hozta ki) ,Párizsból postáznak ,a szállitás esetemben 2 napig tartott .


Szóval a rendelt kamerával semmi gond nem volt,de az életben nem vásárolok tölük többé.

2012. márc. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen így tényleg rossz a rendelés mert nincs utánvét
2012. márc. 17. 09:54
 5/5 anonim válasza:

Rendeltem tőluk egy Samsung wb750-es fényképező gépet, bár ne tettem volna! !!

A fényképezőt fiam születés napjára rendeltem 3-4 napos szállításra.

Eltelt 1HÉT a fényképezőgép SEHOL! !!

Érdeklődtem az ügyfélszolgálatnál(+ költség a telefonálás) , ahol lekezelően közölték velem hogy ők nem vállalnak felelősséget a szállításért, érdeklődjek a Magyar Postánál Ő az én szállítóm.

Szerintem a vásárlási szerződést velük és nem a Postával kötöttem ! !!

Nem kis türelemmel, erőfeszítéssel sikerült felhívni a Postát(+ költség a telefonálás) ahol kiderült, hogy a csomagom Belgiumból jön és ezt ők csak 7-8 napra tudják vállalni !

Nem tudom a Pixmania, hogy vállalhat 3-4 napos szállítási határidőt, plussz pénzért, mint a hosszabb idejű szállítás. (már ez megérne egy fogyasztóvédelmet)

Már több mint 8 nap eltelt, a fényképezőgép még mindig SEHOL, a Pixmania újabb megkeresésemre(ismét +költség a telefonálás) elindította a keresést amiről email-ben tájékoztattak.

Ahol közölték , a vizsgálat 10 nap, ha nem találják a csomagot-pénzvisszautalás + 2nap!

Tehát rendeltem egy fényképezőgépet a fiam következő születésnapjára(sajnos az idei már elmúlt) jó esetben 12 nap múlva a pénzem is visszakaphatom.

Nem tudom a + költségeket és a rengeteg bosszankodást a Pixmania állja?

A Pixmaniaval eltöltött kb. 22 nap nekem bőven elég lesz belőlük!

Többet nem rendelek tőlük és nem ajánlom senkinek ! !! !! !

2012. okt. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!