Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » IPadról vélemények? Tovább lent

IPadról vélemények? Tovább lent

Figyelt kérdés
Szóval venni készülök egy iPad 3-at. Szórakozásra, netezésre, filmezésre, stb… Viszont láttam hogy sokan az iPad ellen vannak és láttam már olyan véleményt is hogy 2-3 nap alatt meg lehet unni. Mi a véleményetek erről? Főleg iPad használók véleményére lennék kíváncsi.

2012. márc. 15. 21:50
1 2
 1/16 anonim válasza:
51%
Szerintem semmire sem jó az ég világon. Nagyon jó mert divatos , de akit ismerek megvették , az első pár nap után már nem volt olyan érdekes. Nagyon drága , és semmivel sem tud többet egy laptopnál. Nagyon kényes , én nem tudom minek vettem meg de már szerencsére eladtam. Egy középkategóriás laptopot sokkal olcsóbban megkapsz mint egy ilyen Ipadot.
2012. márc. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
De az iPadot még is csak könnyebb ide-oda cipelni mint egy laptopot.
2012. márc. 15. 22:05
 3/16 anonim ***** válasza:
Ha valamilyen programot kell feldobni a gépre és iPad-ed van, akkor ennyi. Amúgy a táblagép: internet, zene, film, képnézegetés. A PC ennél többre képes.
2012. márc. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
Akkor is laptop.
2012. márc. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
I pad-ot ne vegyél aránytalanul drága. A garancia is elég körülményes dolog. Nem lehet benne normálisan témát változtatni ahhoz nagyon fel kell hackelni a rendszert nem úgy mint adroidnál. Törékeny mivel üveg a kijelzője.Lehet hogy jobban van optimalizálva de nagyon zárt a rendszer és a legkisebb hack a kényelmed érdekében garancia vesztést eredményez. Az Android jobb olcsóbb nyílt forráskódú, de szétvan darabolva a rendszer és ezért mennek rosszabul a játékok rajta mint az apple-os cucokon ugyanis itt kel android 2.1 2.2 2.3....-ra optimalizálni apple-nél meg 5 rendszerre és kész. De mikor majd teljesítményt kell leadni akkor az android nyer mert olcsóbban jobb hardver van benne. Sajnos egyes gyártok ragaszkodnak sajna az apple fajta szigorú garanciális feltételekhez.Egy kis gyári google kereséssel vissza lehet álítani a gyári állapotot. Samsung Galaxy s II-t vegyél gorilla glass-osat vagy ha olcsóbban akarsz nagy teljesítményt akkor LG optimus 2 x igaz jobban melegedik de árba olcsóbb. Android-osat vegyél lehet hogy gyárilag rossz de feldobsz egy hackelt romot (pl.: cm7, vagy ha addigra lesz cm9) és már jó is lesz a telefon. így akkor van egy nagy képernyőjű telefonod ami elég nagy szerintem a netezéshez és filmnézéshez. De ha ragaszkodsz a táblagéphez akkor Samsung Galaxy Tab ne az ujjat hanem az egy generációval régebbit vegyed ,mert az új drágább is és alig raktak bele + dolgot ami megéri ezt a + pénzt. Ja és pár honak oly 5 hónap elteltével tegyél rá hackelt rom(pl.: cm7,miumi.....) Mert gyárilag rossz a rendszer de hackelve nagyon jó vagy ha addigra lessz akkor android 4.0 cm9-el.
2012. márc. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
drága?? az ipad2 120 most, és hasít mint az állat. nekem van iphoneom le se tudom tenni sokszor fél éve, ipad ugyanaz csak nagyban. sokkal kényelmesebb netezni, filmezni mint egy laptop. és nem drágább... vagy te 100 ezer forintra méred a laptopokat? az olyan is...
2012. márc. 15. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

"De mikor majd teljesítményt kell leadni akkor az android nyer mert olcsóbban jobb hardver van benne."

tévedsz. sokkal erősebb vas kell bele ugyanakkora erőhöz, az ipad2 meg még mindig az egyik legerősebb és leggyorsabb mobileszköz, ami most kijön az pláne az. és ki akar romokkal meg ilyenekkel szarakodni? mert én és sokan mások nem... talán kéne csinálni egy rendes androidos táblát, mert olyan nemigazán van...

2012. márc. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Igazából mindenképp Tab-ot szeretnék venni mert egy iPhone 4s-em már van, és laptopot meg nem szeretnék venni.
2012. márc. 16. 09:26
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
írok már én is. Ha valaki nekem azt mondja, választhatok ipad és androidos tábla között, akkor 100 ból 99 szer az ipadet választom az az 1 alkalom az amikor befolyásolva van a tudatom. Lehet verni a nyálat, szidni az apple gyárat de ami "I" az mindig is jobb lesz. Én nem bántam meg h megvettem a 2őt. Imádom. Nem tudom szinte lerakni a kezemből. Sőt mivel dolgozok és termékeimet mutatom egyszerűbb egy fél kilós ipad mint egy laptop. Az aksija is jobb akkor miről beszélünk? Valakinek nem jön be, nem az esete. Ízlések és pofonok. De az hogy ipadet akar venni a kérdező de felettem meg telefont ajánlanak neki az elég érdekes. Mondjál már applere vírust? Tudsz? Azért zárt hogy ne legyen olyan szar mint a win. Az androidról annyit hogy 3 telefont fogyasztottam el 1 év alatt. Egy még nálam van de csak arra használom h telefonálok vele. HTC wildfire 3-szor volt szervizbe, samsung galaxy ace 1szer volt egy csavart kifelejtettek, samsung galaxy S 3szor volt alig tudtam eladni. Ennyit a túlárazott termékekről.
2012. márc. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, ment a zöld pont, további véleményeket is várok.
2012. márc. 16. 11:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!