Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az órákról?

Mi a véleményetek az órákról?

Figyelt kérdés

Órát szeretnék venni az alábbi márkákból 1-t.: Patek Philippe, Breitling, Doxa, Rolex.


Melyikből lenne érdemesebb választani órát? És miért?


2012. márc. 15. 16:20
 1/3 gergoap ***** válasza:
Minőségben nincs egetverő különbség, az izlésed és a pénztrácád vastagsága alapján válassz!
2012. márc. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ezek nem órák, hanem státuszszimbólumok, azt jelzik, hogy megteheted, hogy ennyiért vegyél órát, az időmérő funkciójuk emellett szinte huszadrangú, bár ezek órának is csúcsminőségűek. Belépsz egy üzleti tárgyalásra és rögtön beskáláznak.

Nade, mivel ezt egy ilyen lapon kérdezted meg, az a benyomásom, hogy igazából nincs rá szükséged :)

2012. márc. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Zoli!


De szükségem van rá, mert nincs órám :)

Tudom, vehetnék Casio-t is...de már itt az ideje az életemben, hogy odategyem magam óra téren is :)

Hogy miért itt kérdeztem? Mert nem volt hirtelen jobb ötletem.

2012. márc. 16. 09:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!