Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen fényképezőt vegyek?

Milyen fényképezőt vegyek?

Figyelt kérdés

Ultrazoom-mos gépet szeretnék, nagy zoom-mal. Olyat ami nem magától csinál mindent, hanem énis beleszólhatok.

Árkategória: 60-65ezer Ft-ig.

[link]

Ez tetszik a leginkább. Vélemények?


2012. márc. 14. 20:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

A helyedben kitoldanám 5ezerrel, és ilyet vennék:

[link]

legalább is nekem az előző fényképezőm ilyen volt. Egyszerűen imádtam, gyors volt, megbízható, gyönyörű képeket csinált. Bár most nagyon jó árban vannak a tükörgépek is, lehet arra ruháznék be, én is azt tettem! :)

2012. márc. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Az azokkal a baj, hogy hiába veszek egy jó vázat, kell egy jó objektív, ami nem olcsó...
2012. márc. 14. 21:30
 3/12 anonim ***** válasza:

Lehet, nekem alap obim volt kezdetben, 18-55mm, de ha valaki tud, akkor ennyiből is hoz ki nagyon nagyon jó képeket. :) Három objektívvel meg egész jól ellehet boldogulni :)

Viszont egy sima fényképezőt egyszer úgyis kifogsz nőni, ha majd fejleszteni akarod a fotózást. Már ha arra kell a gép :) Ha nem, akkor vedd tárgytalannak amit írtam.

2012. márc. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Most egy Olympus U820-asom van, az nem valami komoly gép, előbb valami ilyesmit szeretnék, mint amilyent belinkeltem. Szeretnék először normálisan megtanulni fényképezni, utánna már szóbajöhetnek a komolyabb gépek.
2012. márc. 15. 12:50
 5/12 anonim ***** válasza:
Amit linkeltem neked Olympus, jobb mint a fuji. személy szerint rühellem a fuji fényképezőket :S Nem csinálnak olyan szép képeket, valahogy fura a színe is, stb.
2012. márc. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Értem, köszi.
2012. márc. 15. 16:33
 7/12 A kérdező kommentje:
Megtetszett ez az Olympus :)
2012. márc. 15. 16:36
 8/12 gergoap ***** válasza:

Kérdező: igen, jó gépet nézegetsz, én is ezt ajánlom, esetleg még a Panasonicocat, Canon-t nézegess.

A korábban említett Olympust nem ajánlom, használtam már. Kevés beállítási lehetősége van (kevés gomb), puritán kiképzésű, nagyon kezdőknek való, akiknek csak Auto üzemmód való. Színei nem természetesek, mint pl. a Fujinak.

Én is abban a cípőben járok, mint te, nem akarok belevágni egy DSLR-be az objektívek miatt, mert nem ér annyit az egész kecere. Sokkal könnyebben használható egy jó bridge gép.

2012. márc. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
köszi
2012. márc. 15. 19:30
 10/12 A kérdező kommentje:

[link]

És ő? Láttam már 81-ér is újat a neten.

2012. márc. 21. 20:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!