Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mi a baja az SD memókártyámnak?

Mi a baja az SD memókártyámnak?

Figyelt kérdés

Olyan zsenit :D keresek, aki tudná mi a baj. A fényképezőm azt írja ki hogy betelt a kártya, de meg se lehet nézni rajta a képeket:(ha fel akarom tölteni a gépre, akkor olyan mintha nem lenne rajta semmi de így is a megtelt-et írja ki:S esetleg egy memókártya visszaállító program? mert találtam a neten de nem merem használni mivel nem ismerem, és nem akarom végleg elveszíteni a képeket róla. kitörölni nem töröltem a képeket!!!

légyszi aki ért hozzá, adjon tanácsot mert én tanácstalan vagyok:)

előre is köszönöm


2009. jún. 8. 21:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Azt tudom maximum tanacsolni vasarolj egy kartyaolvasot es abban probald meg. Ha ugy sem megy akkor szerintem lottek neki de meg probald meg hanem formatalni.
2009. jún. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

köszi de ha formattálok, akkor törlődik minden nem? azt meg nem akarom.

Mit szólsz a Memory Card Data Recovery Software-hez? állítólag még a törölt képeket is visszaállítja a memókártyáról és telefon memókártyához is jó! nem tudom nem ismerem.

2009. jún. 8. 21:22
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem egy hibás mentés miatt csinált hasonlót a kártyám! A gépben lévő kártyán próbáltam formázni képet, és mentés közben kikapcsolt. Utána semmi sem ismerte fel. Itt kaptam ezt a progit, és a FAT-os változattal le tudtam menteni a képeket, később pedig formáztam, és azóta is jó!

[link]

Lehet találni hozzá törést is, és akkor már csoportosan is lehet másolni vele! :)

2009. jún. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!