Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogyan tudom ezt a hangfalat...

Hogyan tudom ezt a hangfalat pc re kotni, esetleg telefonra?

Figyelt kérdés

Nem ertek ehhez a temahoz,kerlek legyetek megertoek.

Tovabba bocsi az ekezetekert!


Szoval van egy hifim,aminek ugye van ket hangfala,mindketto csiptetos(ket szal jon ki belole,egy piros es egy fekete).

Az egyiket szeretnem erosito nelkul,egyszeruen csak a hangfalat gepre/telefonra kotni.


Lehetseges ez?


Van egy olyan kabelem,melynek egyik felen jack dugasz van,a masik fele meg csak siman a szal/huzal benne.

Erre a huzalra forrasszam/kossem ra a hangfalbol kijovo kabeleket?Mindket kabelt ra kell kotni ,ami a hangfalbol kijon,vagy eleg csak a pirosat/feketet?


Ha megoldhato,es igy gepre dugpm,mennyivel lesz igy erosito nelkul gyengebb a hangzasa?

Hangosabb lesz igy,mint pl egy netbook hangszoroja?


Tudom,hogy az egesz hifit ra lehet kotni egy gepre,de en csak kivancsisagbol kiprobalnam igy is.


Kerlek segitsetek.Koszonom szepen a tajekoztatast elore is!


2012. febr. 14. 15:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem oldható meg így. Mindenképpen kell egy erősítő.

A kis számítógépes hangfalaknak is van saját beépített erősítőjük.

2012. febr. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
viszont most kiprobaltam,csak ugy osszecsavarni a kabeleket,es szolt a hangfal,csak hat halkan,erosito hianyaban.
2012. febr. 14. 15:56
 3/4 A kérdező kommentje:
esetleg van olyan kisebb ,gyengebb erosito,amely pont eleg lehetne ezeknek a gyengebb (6 ohm os ) hagfalaknak?
2012. febr. 14. 15:58
 4/4 Danyel7 válasza:
Vágj le egy 3,5-ös Jack-et, asszem azmegy a gépekre :D aztán arra csavard rá a vezetékét, de vigyázz össz ne érjen mert akk télleg halk lesz mint állat, megvan melyik vezeték hova :) a jack-böl is 2 jön, a feketét az egyikre mondjuk, pirosat másikra kösd, ha több hangfalat akarsz akkor a sok pirosat 1-re meg a sok feketét egyre :D Aztán egykis szigszalag és simán rádugod a gépre :D
2012. okt. 30. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!