Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Nem férek hozzá Gmail fiókomho...

Nem férek hozzá Gmail fiókomhoz, mert (egy félregépelt szül. Idő miatt) letiltották. Mit tegyek, hogy újra használhassam?

Figyelt kérdés
A felkínált 3 lehetőségből, mely szerint adjam meg helyesen a születési dátumom, majd utaljak egy minimális összeget bankkártyáról vagy küldjem el személyazonosító okmányom másolatát már mindennel próbálkoztam, de mindig hibát jelez, nem történik semmi! Valaki járt már hasonlóan? Mi lett az eredmény? Mit kéne még tennem?
2012. febr. 8. 12:21
 1/5 anonim ***** válasza:
WTF?!
2012. febr. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igen. Amennyiben 13 évnél fiatalabb születési dátumot adsz meg (bárhol), akkor azonnal tiltják a fiókod.

A bankkártyás fizetéssel azonnal feloldják a fiókot, azzal tudod azonnal igazolni a korod.

A többi eljárás rohadt hosszú.

2012. febr. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Add meg a születési dátumod... Amúgy én sem szoktam az igazit megadni, csak úgy kb.-ra. Mennyire gépelted el?
2012. febr. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igen, mindenhol azt írják, hogy bankkártyás fizetéssel 15 perc alatt visszaáll a fiók.

Azonban: végigcsinálom a tranzakciót, s a végén kiírja, hogy hiba történt, s próbálkozzak újra. De hiába próbálkozom, mindig hibát jelez.

Az igazolvány képének elküldésével szintén ez a helyzet, becsatolom a képet, erre hibát jelez, pedig jó a méret, formátum, minden.

2012. febr. 9. 08:01
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is jártam így, de a bankkártyás fizetéssel azonnal meg tudtam csinálni. Lehet, hogy nem jó bankkártyával próbálkozol...
2012. jún. 24. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!