Mire jó egy iPad?

Figyelt kérdés
Nem vagyok hülye, tudom mi az, fogtam is a kezem, csak érdekel, ki mit mondd, hogy miért jó / mire jó.
2012. jan. 12. 22:10
 1/3 anonim ***** válasza:

mint egy laptop, csak más a rendszer. de azonnal feláll a rendszer, gyorsabb (netbookhoz képest), letisztult a rendszer, multitouch, tehát gyorsabban kezelhető. vékony, könnyű, ágyban, fotelban, állva, ülve is kényelmes.

Vannak rá "office" programok is, igaz, gépelni nem olyan jó. Üzletembereknek és szórakozásra is jó. Érdemes meglesni a 2010-es iPad KeyNote-ot, az elején elmeséli miért csinálták meg.

2012. jan. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én pl. mindennapi böngészésre, videóhivásokra használom, kirándulások alkalmával is viszem magammal , mert a beépitett gps miatt tájékozódásra is használható . Amig nem kezdesz el használni ilyet,addig nem tudod elképzelni,mire lehet jó,amikor viszont elkezded használni ,nem fogod tudni elképzelni,hogyan birtad eddig nélküle :)

Na nyilván ez egy kicsit talán erős hasonlat volt,de a lehetöségei korlátlanok .

2012. jan. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Böngészésre a legjobb szerintem.


3 napja kiment a bokám, nem tudok ráállni. Kényelmetlen a laptop. De örülnék most egy iPad-nek :/

2012. jan. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!