Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért nem hozza be az oldalt...

Miért nem hozza be az oldalt a feltöltőkártyás net?

Figyelt kérdés
Nővérem vett Vodafone feltöltőkártyás netet, működik neki (kiírja az adatforgalmat,stb), de nem hozza be az oldalakat, gondolom nem találja a kiszolgálót vagy valami, telón beszéltünk, nemtudom pontosan mit mondott már! A lényeg hogy nem hozza be az oldalt neki! Mi gond lehet?? köszi előre is
2012. jan. 2. 17:26
 1/3 anonim ***** válasza:
oké hogy feltöltőkártyás,DE! Modemes net a számitógép,laptop esetén, vagy Mobilra rendelt feltöltőskártyás netet?
2012. jan. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
jah igen sry xD laptop :D
2012. jan. 2. 17:35
 3/3 anonim ***** válasza:

nekem is olyan van! :D

akkor megpróbálok segíteni!

Azt tudom javasolni hogy Google Chrome bőngészőt használjon! sokkal gyorsabb mint akármelyik más! (1éves tapasztalatal mondom ezt A Chrome+vodanet komboról!)


A modemet meg távolitsa el az eszközkezelés menűben a Vodafone Mobile Connect-ben! Utána huzza ki a gépből majd rakja vissza! és még egy fontos dolog: mindig arra legyen állitva a net hogy "csak 3G" !!! Mert ha másra van állitva akkor könnyen megszakad,lassú lesz,lehet!


Lehet hogy picit zavaros,de csak igy tudtam leirni! Sorry... Remélem azért tudtam segíteni!

2012. jan. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!