Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A Da Vinci Learning csatornána...

A Da Vinci Learning csatornának mi a frekvenciája?

Figyelt kérdés
Digitális kábel tv-nk van, a vidanetnél. Sehogy sem tudom megtalálni. Tudna valaki segíteni? Előre is köszönöm.
2012. jan. 1. 20:11
 1/6 anonim ***** válasza:
2012. jan. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de ezt egyedül is meg tudtam találni. A beállításához szükséges adat kéne.
2012. jan. 2. 16:40
 3/6 anonim ***** válasza:

Gondoltam hogy mincs ennyi sütnivalód.

Megnézed hogy melyik programod van hozzá legközelebb és odébbhangolsz a megfelelő irányba.

2012. jan. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ezzel most annyit segítettél, hogy ha nem írsz semmit, az is ennyi hatást ért volna el. Sajnos olyan ez a világ, hogy nem lehet mindenki olyan észlény és okostóni, mint Te. Ha nem nagy fáradtság, akkor kevésbé flegma modorral megoszthatnád határtalan tudásod... Persze csak akkor, ha nem túl megerőltető...
2012. jan. 3. 18:42
 5/6 anonim ***** válasza:

Elnézést hogy segítettem.

Szólj ha még van valami.

2012. jan. 4. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyra értékelem a segítségedet, még jobban örülnék neki, ha hasznosítani tudtam volna. Azért köszönöm...
2012. jan. 5. 15:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!