Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Fraps (videófelvevő) programot...

Fraps (videófelvevő) programot hogyan kell használni?

Figyelt kérdés

Letöltöttem, beinstalláltam, megvettem, de sajna nem tudom, hogy hogyan kell vele videót rögzíteni!

Egy bizonyos "Metin2" játékból akarok rögzíteni részleteket, de nem tudom hol a felvétel gomb... Valaki kisegítene? :S



2011. dec. 24. 11:27
 1/4 anonim válasza:
Ugye felül mutatja a sarokban az FPS-edet és nemtudom h melyik gomb az F9 vagy az F10 v az F11 indítja el a felvételt ésha az az FPS mérő átvált sárgából pirosba akkor rögzíti a dolgokat
2011. dec. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ott van ez:

Benchmarking hotkey: F6 (nálam)

Hiába nyomom, nem indul a felvétel :S

2011. dec. 24. 19:56
 3/4 anonim ***** válasza:
Fraps elindít, Movies fül, játék elindít, F9-el felvétel indítása, F9-el felvétel megszakítása! F6-ot nyomkodhatod a végtelenségig, azzal nem fog semmit se csinálni! :)
2012. máj. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nekem F6-ra volt állítva az indítás és a Pause is ! :)

De már rég megoldottam..

2012. máj. 26. 14:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!