Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen multifunkciós nyomtatót...

Milyen multifunkciós nyomtatót ajánlanátok nekem?

Figyelt kérdés

Meghalt a nyomtatónk :( Muszáj sürgősen vennem egyet. De ha már veszek, akkor megbízhatót szeretnék venni.

Nagyon nem értek az ilyen dolgokhoz, ezért is kérném a segítségeteket.

Ami fontos: tényleg megbízható márka legyen, jól ellátott és széles szervizhálózattal. Viszonylag egyszerű legyen a használata.

Jelenlegi helyzetemben nem tudok sokat költeni rá, max. 12 ezret. (Nem baj, ha nem problémázik az utángyártott patronokkal)

Félig otthoni használatra, félig irodai használatra lenne. (Sajnos haza szoktam hozni a papírmunkát, ezért fontos a jó minőségű szkennelés is)

Nem sűrűn nyomtatunk színeset, egy évben max. 40 lapot.

Előre is köszönöm a segítséget!!


2011. dec. 20. 23:28
 1/4 menta34 ***** válasza:
Canon! pl. MP250
2011. dec. 21. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem mind egy kutya, legalább is az olcsóbbak!

A Canon 2 db patront használ, egy fekete, meg egy színes!A vásárláskor egy minimális töltés van benn, ezért egy pár nap alatt kifogy!Töltéskor elég macerás, mert számolja a chip a nyomtatást és hiába töltöd letiltja!Aztán csak nagy reset-el lehet ismét működtetni.Legalább is Windows-on így ment.

Viszont Linux-al nem számolja és csak nyomtat, mint az állat.

HP gyárilag "lyukas" patronnal van szerelve, ezért még fúrni sem kell, mint a Canont töltéskor.

Szerintem keress rá, hogy melyikhez olcsóbb az után gyártott patron és azt vedd meg!6-8 ezer a Canonhoz egy darab gyári!!!

Ha megelégszel idővel a kevesebb színnel, akkor azokat nézd meg, amelyiknél külön vannak a színek és nem egyben.

2011. dec. 21. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Nem is tudhat, hogy számít az op.rendszer (win7).

2011. dec. 21. 10:08
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát sajnos nálam számított.A gyártók a Windows-ra készítik a nyomtatókat fel, mert az fizetős.Linuxra nem igazán üzlet nekik, ezért sajnos nem nagyon foglalkoznak vele.Bár a linuxos közösség ezt szívesen megoldja helyettük és megírja a drivert hozzá!A patronfigyelőt meg nem csesztetik "sajnos" (hehe)!!!
2011. dec. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!