Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a videó kameráról?

Figyelt kérdés

Egy Tevion DV-23 kameráról van szó,Az Aldiban eladó rengeteg tartozékkal 40.000 Ft-ért,ami már-már gyanúsnak mondható,pedig tudtommal a Tevion egy megbízható német márka.Ugyanakkor nagyon megérné,mert Full HD-s felvételt készít,és nem tűnik rossznak.Amin meglepődtem hogy semmi adatot nem találtam róla a Google-ban.


Kérdésem tehát hogy ti megvennétek,vagy inkább egy normál fényképező gépet vennétek,ilyen ár kategóriában?Ja és rendszeres használatra kell,főleg videózásra.


2011. dec. 1. 14:36
 1/1 anonim ***** válasza:

[link]


szerintem vegyél egy samsung, vagy valami nagyobb márkájú kamerát. vannak 40 ért olyan fényképezők amik pl10 MPbe fényképeznek és full hd ba videóznak és márkásak is

2011. dec. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!