Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen fényképezőgépet vegyek?

Milyen fényképezőgépet vegyek?

Figyelt kérdés

Nem igazán értek a fényképezőgépekhez, de érdekel a fényképezés, ezért szeretnék venni egyet. Nem ezekre az egyszerű digitális fényképezőkre gondoltam, hallottam a "tükörreflexes" és "bridge" ?típusú? fényképezőkről, de leírásukból nem jövök rá, hogy mit tud. Melyik az a fajta amit gépre lehet kötni, és viszonylag egyszerű kezelni?(Már, ha van ilyen egyeltalán) Segítséget szeretnék kérni, a választásban.

Köszi, előre is!:)


2011. nov. 20. 12:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Én 2 éve vettem egy Canon Ixus 80 gépet 27ezerért.

Tudom már nem gyártják de hasonló formájú gépet igen csak nagyobb tudásút. Kijelzője nagyobb, felbontása jobb és 30ezer körül. Három gépem van, szerintem kezdőnek ez a legmegfelelőbb. Nagyon el van találva, a formája zseniális, mint egy cigisdoboz, kezelése könnyű, saját akkuja van ami sokáig bírja. Szép képeket csinál és videokat is.

2011. nov. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
volt a kütyüparádéban hogy a professzinális gép nem mindig csinál jobb képet. mármint ha nem vagy profi akkor biztos hogy nem csinál jobb képet mint a digitális. szóval neked inkább egy digitális kéne. olvass fotós blogokat ilyesmi:S biztos sok van.
2011. nov. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mennyi a rá szánt keret?
2011. nov. 21. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 PoK válasza:
a canon power shot seriajaval mar meg lehet tanulni fotozni ami kb 35k tol kezdodik aztan az eos ami joval dragabb profiknak valo. De hiaba a profi gep egy kezdo kezebe lehet nagyon ocska is. amugy digitalis gepbol is van eleg sokfajta tukor reflexesz
2011. nov. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!