Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mi a baja a fényképezőmnek?

Mi a baja a fényképezőmnek?

Figyelt kérdés
Digitális fényképezőm van. Elemes. Olyan szokott történni, hogy amikor fényképezni akarok, kikapcsol, elmegy a kép. Vagy a videófelvételt elindítom, és amikor nagyítani akarok, kikapcsol... Ilyenkor csak kb. 5 perc múlva kapcsol vissza... Az elemek maxon vannak. Nem tudom mi a baj.. Szimplán rossz?
2011. nov. 13. 14:18
 1/10 anonim ***** válasza:

Valami belső kínja lehet, de nem biztos hogy bonyolult probléma.


Milyen márka/típus?

2011. nov. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ránézésre elemprobléma. Próbáld ki 1,5 voltos, nem tölthető elemekkel is. Ha ott nem döglődik, akkor a te aksid gagyi.
2011. nov. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
HP C200. Nem tenném, hozzá, h Tesco-ból van, mert azok Tchnika márkájúak. Az elem tölthető, és van vagy másfél éves.. megpróbálok akkor új elemekkel.
2011. nov. 13. 16:16
 4/10 anonim ***** válasza:

Az elem nagyon kevés egy digitális gépbe! A feszültsége még megvan, de kicsi a leadott teljesítménye! Én próbáltam már a saját gépemet elemmel használni, amikor épp le voltak merülve az akksik, és hirtelen kellett volna fényképezni valamit. A második vakus kép után lekapcsolt a gép. Pár perc után megint bekapcsolt és egy kép után megint ki. Az elemek csak 800-1000 mAh-ak, vegyél bele 2500-2700 mAh-s akkumulátorokat és azokkal sokáig fog működni!

4 db akku+töltő kb. 4000 Ft, 2 db akku+töltő kb. 2000 Ft.

2011. nov. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi a segitséget. Töltôm van 2 is. :) Veszek bele akkukat akkor.
2011. nov. 13. 16:47
 6/10 anonim ***** válasza:
A Sanyo Eneloop egy nagyon komoly (és ennek megfelelően nem is olcsó) tölthető akkumulátor (elem), én azt javaslom. Mi ezt tesszük fényképezőbe, vakuba, stb.
2011. nov. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hát.. kipróbáltam vadi új elemekkel, és nem megy.. egyet-kettőt villog a led, de semmi. Kis kattogás hallatszik, amikor megnyomom a gombot..
2011. nov. 15. 17:03
 8/10 A kérdező kommentje:
Elôtte Energizer 2500mAh akksik voltak benne. Feltöltöm ôket és mégegyszer próbàlkomzom.
2011. nov. 15. 17:28
 9/10 anonim ***** válasza:

Van olyan gép, ami nem megy el aksikkal (mert az jó esetben is csak 1,4 voltot ad le a ceruza elemek 1,5-1,6 voltja helyett. Ez nem elég ahhoz, hogy a két elem elérje a mikroelektronika működéséhez szükséges 3 voltot.)


Ezért mondtam a normál elemet. Ha azzal sem megy, akkor bukó. Garancia, vagy ha az sincs, esetleg ismerős szaki. Ezeknek a szervizes javítása gazdasági csőd.

2011. nov. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

ùgy tünik müködnek az energizer akksikkal. :)

köszi mindenkinek a tippeket, megy a +!

2011. nov. 15. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!