Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért küld sms-t ha nem is...

Miért küld sms-t ha nem is használom? Miért von le? Mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
Okos telefonom van és a t-mobilnál vagyok előfizető. Amikor vettem a telót a srác azt mondta, mivel van net a telefonon meg kell kötnöm a Gonapinet díjcsomagot, de csak akkor von, ha használom a netet.Most néztem a számlát, múlt hónapban is 4ezret levont pedig nem is használtam és ebben a hónapban is minden éjjel 1 órakor küldi az sms-t, hogy igénybe vettem a szolgáltatást. Pedig akkor alszom.Ebben a hónapban ez a huszadik sms.
2011. okt. 28. 20:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Az android használja a netet, frissit, pl. idöjárás widget, facebook widget, hírek widget.

Ha nem akarod hogy használja, kapcsold ki az Adatkapcsolatot.

2011. okt. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Le van tiltva az adatforgalom a telefonodon? Mert ha nincs, akkor a frissítések igénybeveszik a netet.
2011. okt. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Úgy látom téged jól át btak.Semi dijcsomag nem kötelező ,hacsak nem olyan akcioban veszed a mobilt.
2011. okt. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez az okostelefon egész véletlenül nem androidos? Mert akkor érthető. Az android állandóan szereti használni a netet. Ezért sokkal jobban megéri ha inkább egy havidíjas netcsomagot kötsz rá, mint ilyen akkor fizetsz ha használom a netet dolgot. Úgy elég kiszámíthatatlan, hogy mennyit fizetsz. Egy havidíjas csomag esetén fix a költség és olcsóbb is. A legolcsóbb gonet csomag 590 Ft.
2011. okt. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ahogy nézem, a Go!NapiNet eléggé lehúzós. Ha egy hónapban csak három napon engedélyezed az adatforgalmat, akkor az 3x190 ft, vagyis 570. És az lóf_sz.

De, ha Go!NetS-re fizetsz elő, akkor 590 ft-ért kapsz 30MB gyors netet, amikor kimeríted ezt a keretet, akkor meg csak belassul, viszont nincs túlforgalmazási díj, tehát nyugodtan frissítgethet akkor is, ha az adatkapcsolat engedélyezve van. Ja és az első két hónap akciósan csak 90 ft/hó.

2011. okt. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!