Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Melyik konzolon jobb a grafika?

Gál norbert kérdése:

Melyik konzolon jobb a grafika?

Figyelt kérdés
2011. okt. 9. 10:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Ugyanaz szinte mindegyiken, talán az írók szerint a Wii U-n lesz a legszebb jelenleg.
2011. okt. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

X360 vs PS3 között hardverileg hatalmas különbség nincs.

Attól függ a fejlesztők mennyire ismerték ki a rendszert, stb.


De amúgy egyértelműen PS3.

Az x360-nak már elérték a maximumát, sehogy sem lesz jobb, ps3-on még mindig találnak "rejtett erőket". Meg pl a 3D is a ps3-on létezik csak. Ott is csak kompromisszumokkal (kisebb felbontás, stb), x-en viszont még annyira sem.


Szóval ha választani kell akkor egyértelműen ps3, de nincs akkora különbség, mint mondjuk egy ps2 vs NES között.


Ha meg kijön a Wii U akkor talán annak lesz, de ez nem valami nagy szám, 6-7 évvel később ők is eljutottak a HD korszakba, szvsz ez elég szánalmas (már ha a technológiát nézzük).

Amint megjelenik a PS4/X720 Wii U szintén utolsó lesz.

2011. okt. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A grafika a ps3-an, és az X-box 360-on a legjobb!

Mondom ezt Wii tulajdonosként! .D

2012. szept. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ki is nevetnénk azt, aki szerint a Wii-nek a legszebb a grafikája, akármilyen konzoltulajdonos leht.
2012. szept. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ezzel szerintem semmi rosszat nem írtam....!

A másik két konzolé sokkal jobb!

De nekem meg ezerszer jobban bejön a Wii.. .D

Én már máson szokta mosolyogni! xd

2012. szept. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!