Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Az hogy lehet, hogy csatlakozt...

Az hogy lehet, hogy csatlakoztam wifi hálózathoz, és még sincs netem?

Figyelt kérdés
Olyan vazeték nélküli kapcsolatot választottam, ami nincs levédeve, csatlakozott is, de azt írja, nincs internetkapcsolat. Megnéztem érszletesebben, azt írja "hozzáférés módja: internetkapcsolat nélkül" Van ilyen? Mit lehet tenni?
2011. okt. 6. 08:48
 1/3 anonim ***** válasza:
A wifi az egy vezeték nélküli hálózat, más dolog, hogy internetet osztanak meg általában rajta. De van olyan is, hogy nem, pl ha a modem kikapcsol, vagy nem arra van amire te gondolod
2011. okt. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A wifi egy helyi hálózatot hoz létre, csupán vezeték nélkül.

Valóban ezt általában internet megosztásra használják, ám ez abszolút nem kötelező, használható bármi másra. (Pl multi játékra)

2011. okt. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, már értem :)
2011. okt. 6. 11:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!