Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Melyik konzol jobb ps3 vagy...

Gál norbert kérdése:

Melyik konzol jobb ps3 vagy xbox360?

Figyelt kérdés
2011. szept. 29. 19:01
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem xboxom van, de azért megpróbálok pártatlan lenni.

Ugye játék mindkettőre van ami multiplatform, ezen nem fog múlni, exkluzív játék tekintetében van xboxra Fable meg Forza, aminek nincs párja ps3mon, ott meg van valami tomb raider klón meg gt5. a gt5 vacak szerintem a motorhangok vackok és az 1000 autó kimerül abban, hogy 950 modell évjáratonként civicből meg skylineból meg 50 további autó ami egyedi. ps3mon ingyen multi van, az xboxon meg fizetős a live bár ezért vannak előbb kihozok DLC-k, mint a GTA4-nél, ja igen meg van god of war ps3ra az tényleg nincs xboxra, van helyette multiplatform dante's inferno...

Hát összességében én Xboxot vennék újra az exkluzív játékok miatt.

2011. szept. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Előző, pont a ps3 legnagyobb erősségét fikáztad le.

Exkluzív játékok terén olyan erős a felhozatal, hogy annak jelenleg nincs ellenfele.

Uncharted, Resistance, Killzone, God of War, Gran Turismo 5, Heavy Rain, Demon's Soul, Little Big Planet, Metal Gear Solid (ami ugye az összes játék közül a legjobb, bármilyen platformot nézünk), Infamous, Ratchet & Clank, és akkor még rengeteget fel sem soroltam.


Xbox-on meg van Forza, Gears of War és Halo.

Fable van PC-re is, úgyhogy azt nem sorolnám ide.

Forza és GT hiába szimulátor, 2 teljesen más játék, valakinek ez jön be, valakinek az, többség inkább GT-párti, főleg mert PS2-n azon nőttek fel.

GoW nem olyan rossz játék, bár nekem nem a kedvencem (igaz nem sokat játszottam vele), Halo se jön be nekem, ízlések és pofonok.

De ha valakinek be is jön, ez 3 játék, szemben a PS3 20+ exkluzívjával (és akkor azok csak az AAA-s játékok).


Ennyit a játékokról, az alapján egyértelműen PS3 a nyertes.

Multiplayer: PS3-on ingyenes, Live fizetős, cserébe valamivel jobb is (van benne pár extra funkció, ami teljesen felesleges, ezért kell évi 10k-t fizetni).

Grafika: nagyjából ugyanaz, hatalmas különbségek nem lesznek. Viszont a PS3 tud 3D-t (játék és film is), akinek van pénze 3D tv-re az vegyen mellé ps3-at is.

Most már ps3 sem olyan rohadt drága, 160 gigásat ~50k-ért kapsz, ~55-ért meg 320 gigásat.


Szóval az exkluzív tartalmak miatt szerintem a PS3 a nyerő, bár elég elfogult vagyok, de nem véletlen.

Viszont ha warezolni akarsz akkor xbox.


De az xbox sem olyan szar, azon is lehet játszani, de ha valaki csak 1 konzolt vehet meg, annak ps3 az ajánlott.

2011. szept. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Levi1997 válasza:
PS3,Inkabb azr vegyel,nekem is xbox360-van,eleg szorakoztato,de a ps3 jobb,tobb jatek van ra startbol meg minden,jobban jarsz azzal,ja igen,az xbox-ra sokkal dragabbak a jatekok mnt ps3-ra
2011. szept. 30. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az nem igaz, hogy boxra drágábbak a játékok.

A multiplatform címek általában ugyanannyiba kerülnek, ha drágább akkor meg a ps3 szokott drágább lenni a blu-ray miatt.

Exkluzív játékoknál meg össze vissza áraznak, 12-14 között, mindkét konzol esetében.

2011. szept. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

XBox-hoz van Kinect és Kinect-es játékok, PS3-ra még nem hallottam.

Én szívem szerint XBoxot vennék.

2012. szept. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Előző: mit nem hallottál? PS3-ra Kinect-et?
2012. szept. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!