Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Nem müködik az eddig tökéletes...

Nem müködik az eddig tökéletesen müköditt Pendrive?

Figyelt kérdés

Már egy éve van egy nem tudom milyen márkájú pendrivem, és ma amikor próbáltam valamiket rá másolni, és összecsatlakoztattam a számitógéppel, kiírja h a telepítése sikerült és használatra kész, de nem adja elő a sajátgépbe, tehát nem lehet se másolni se semmit.

Utána meg ha kihuztam és visszadugtam csak a hang hallatszot amit a gép adott h csatlakoztatva van.

De nem ad elő semmit..

elromlott a pendrive? eddig müködött pedig


2011. szept. 15. 14:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem fogod elhinni.

Minden ami elromolhat, az elromlás előtt még működik.

Utána már nem.

2011. szept. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Eszközkezelőben látja? ha igen, akkor lehet, hogy sérült, és azért nem látja, inicializáld, ha engedi, majd formázd újra és talán működni fog. ha ott sem látja, akkor elromlott. Ha vannak rajta olyan adatok, amik mindenképp kellenek, akkor valamilyen adatmentővel még előtte talán le tudod menteni őket.
2011. szept. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!