Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » MIért nem működik a HOTMAIL?

MIért nem működik a HOTMAIL?

Figyelt kérdés

Mai napon nem tudok belépni a hotmail postafiókomba.

szerda 2011 09.07.

Ilyen még nem volt.

Ötlet valakinek?


2011. szept. 7. 15:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
lehet h rossz a jelszó?v az lehet az oka h vki nemrégen belépett ott?mármint a tieddel.lehet h hülyeség ,de ezek a tippjeim.
2011. szept. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
46%

mer pocsék, azér.

Ne haragudj, ezt nem lehet finomabban megfogalmazni. Én ugyanemiatt váltottam gmailra. Nem reklámozni akarom, de javasolni tudom.

2011. szept. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 pegazusi ***** válasza:
100%

Nekem is rossz volt ma pár órán keresztül, eddig még ilyet én sem tapasztaltam, pedig már 8 éve Hotmailes vagyok. De mostanra minden tuti lett, szerencsére:)


Azt viszont bírom, hogy rögtön beindul a "gmail propaganda". Persze a Hotmail nagyon megbízhatatlan, ezért ez a legnagyobb e-mail szolgáltató az egész világon, és ezért használják ötször annyian mint a gmailt! Ja, hogy a gmail tényleg nagyon megbízható? Valóban? No comment: [link]


Inkább maradnék a Hotmailnél, kösz! :)

2011. szept. 8. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 pegazusi ***** válasza:
100%

Tenyleg szuper a gmail:)


[link]

2011. szept. 9. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Nincs olyan szolgáltató, ahol ne lenne emailcímem, ezért nem értem az ilyen győzkődő kommenteket.


Nekik 1 db emaifiókjuk van vagy mi?


Lényeg: Ma SEM MŰKÖDIK a HOTMAIL!

PICIT KEZD ZAVARTÓ LENNI

2011. szept. 9. 08:00
 6/11 pegazusi ***** válasza:
Valóban volt valami karbantartás. Már rendeződött a Te postafiókod is?
2011. szept. 10. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 pegazusi ***** válasza:

"Nincs olyan szolgáltató, ahol ne lenne emailcímem" azért ez nyilván túlzás egy kicsit, nem? :)

Amúgy meg mi a fenének ennyi e-mail cím? No mindegy, Te tudod. . .

2011. szept. 12. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
56%
Tudod, azért jöttem a gmaillal, mert az még nem CS"SZŐDÖTT EL, míg a hotmail igen, a kérdésben is ez állt, nem?
2011. szept. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 pegazusi ***** válasza:
2011. szept. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 pegazusi ***** válasza:
100%

Hát ha jól látom a kérdésben az áll, hogy "Miért nem működik a Hotmail?"

Erre szerintem az nem válasz, hogy használj gmailt:)


Ez olyan mint ha megkérdeznéd, hogy miért nem jó a kocsid, én meg erre azt válaszolnám, hogy vegyél egy másikat! :)))

2011. szept. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!