Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért nem jó a telefon szoftve...

Miért nem jó a telefon szoftverfrissítés?

Figyelt kérdés
Letöltöttem a Sony Ericsson honlapjáról az Update Service-t. Telepítettem. Elindítottam, kiválasztottam a listából a telefonomat, kattintottam a következő gombra. Az akksit kiszedtem a telóból, majd visszahelyeztem. Lenyomtam a "C" gombot, miközben csatalkoztattam az USB kábelt, és nyomva hagytam addig amíg meg nem jelent ez az üzenet: Engedje fel a "C" billentyűt. Felengedtem. Letöltötte a szoftvert, telepítette a telefonra, miután végigért a zöld csík, kiírta, hogy a szoftver telepítése nem sikerült. Mivel t-mobile-os ezért beleraktam egy t-s kártyát, és kiírta, hogy konfigurációs hiba :( Mit tegyek? Vagy a teló már kukába való? :/
2011. szept. 4. 20:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát a gyári frissítő szoftvernek nem szokása elcseszni a telót. Pláne nem így. Nem menthetetlen a helyzet. Ilyen akkor szokott előfordulni rendszerint amikor valaki xs-el próbál meg szoftvert feltenni de kifelejti a customizálást.

Amit tehetsz:

1: újrapróbálod

2: elviszed szervizbe

3: letöltöd a custom fájlokat a netről és magad rakod fel, esetleg akkor már egy teljes szoftvercserét is csinálhatsz. De ez inkább legyen egy vésztartalék megoldás és koncentrálj inkább az első két lehetőségre.

2011. szept. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Huh.. akkor megnyugodtam, köszi!
2011. szept. 4. 20:46
 3/3 A kérdező kommentje:
A 3. lépést leírhatnád privátban, azért kérem, mert nem sok időt tudok gép előtt tölteni, úgyhogy szeretnék okosan nekilátni ennek (nem mintha egyáltalán nem értenék hozzá, mert azért valamit tudok, de szoftvert még nem cseréltem...) de ha segítesz, azt megköszönöm!
2011. szept. 4. 20:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!