Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Van 2 darab lg supermulti dvd...

Van 2 darab lg supermulti dvd íróm, nem írnak ki hangot mi a probléma?

Figyelt kérdés
a filmet és a hátérzajokat tökéletesen felírják, de a beszédhangot egyik sem. Már többféle programmal próbálkoztam, de egyikkel sem ment fel a beszédhang. Gépen van hang, de dvd lejátszón nincs (lejátszókból is többet próbáltam). Esetleg megjavulna ha letöltenék hozzájuk drivert?
2011. aug. 19. 21:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Esetleg próbáltál a dvd játszódon hangrendszert váltani?

Vagy az író programodban a beállításokban?

Ezzel arra szeretnék utalni hogy az íródnak ehhez semmi köze.

2011. aug. 20. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igen, de azt elfelejtettem leírni, hogy éveken át tökéletesen működött, és egyszer csak egyik napról a másikra ilyen lett. És mondom több programmal is próbáltam, több dvd lejátszóval, de semmi változás. Úgyhogy vagy a dvd író a hibás, vagy a dvd-k amiket szerbiában vettem (de kétlem, hogy egy 50-es csomagban van 8 jó és 42 rossz)
2011. aug. 20. 00:29
 3/5 anonim ***** válasza:
A dvd lejátszó hangkimenetét állítsd sztereóra.
2011. aug. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
......és picit olvasgass már a témáról, könyörgöm. Nagymamám jobban képben van, sokkal.......
2011. aug. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
édes istenem, hányszor írjam még le, hogy nem az én lejátszómmal van a baj, mert már többön is próbáltam, suliban, havernál és a még másik 3 lejátszón, de egyiken se megy a hang, eddig ment tökéletesen, sem állítottam át. Miért nem lehet ezt első olvasásra megérteni?
2011. aug. 28. 15:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!