Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Nem kapcsol be a gépem! Olv...

Dellácskahh kérdése:

Nem kapcsol be a gépem! Olv el az alatta lévőt és mit tegyek?

Figyelt kérdés

Benyomom a gombot és sípol valami ami , mindig szokott !!!! xD Aztán hát bejönnek azok az adatok felmegy egy csík aztán kikapcsol és kezdi előröl !!!!!!!!

Mit tegyek tom , hogy újra kell telepíteni , de ennek a gépemnek az érdekében mit tegyek , hogy ne végezze úgy mint a másik ?????????????????????????? Lácci segítstek !!!!!!!!!!!!!! Köcceeeeeeeh.♥


2011. aug. 13. 09:17
 1/9 anonim ***** válasza:

Ez elég kevés információ..

Hogy több legyen: hogyan végezte a másik?

2011. aug. 13. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Úgy , hogy egy nap nem kapcsolt be és annyi !! Mátr rohadt lassú lett és hibás volt !! meg minden !
2011. aug. 13. 10:06
 3/9 A kérdező kommentje:
A vírusokat meg mindet kirtottam , de nem tudom !!!! Csak azért mert a gépeink sokszor végeznek így !!!!!! xD
2011. aug. 13. 10:07
 4/9 anonim ***** válasza:

"Ez elég kevés információ.. " Ez még mindig igaz!

Milyen gép? PC? Laptop?

Milyen op. rendszer van rajta? XP?, Win7?

Te tudnál ezek nélkül a kérdésre válaszolni? Én feladtam, hogy tudok Neked segíteni!

Vírust kiirtottad? Egy kezdő informatikus már 2. óra után tudja, hogy ilyet nem lehet kijelenteni, legfeljebb azt, hogy a víruskereső nem talál ISMERT vírusokat!

2011. aug. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Érdekes ez a sok xD...


Kikapcsolás előtt nincs hibaüzenet a képernyőn?


Én a bios-ba néznék szét, de ha laikus vagy, hívj segítséget. Ha ott minden oké, átnézném a hardvereket, minden rendben van-e összedugva stb. Végül ha nincs meg a hiba op.rendszert telepítenék...

2011. aug. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Kösz aki tudott segíteni valmennyit Win. XP van rajta és Pc -s .. !
2011. aug. 13. 13:02
 7/9 A kérdező kommentje:
De van hibaüzenet am azt az op -t egpróbálom !! Kösszi
2011. aug. 13. 13:03
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha tudnánk a hibaüzenetet többet tudnánk segíteni...az op.rendszer install a végső eset lenne részemről.
2011. aug. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
te se menj informatikusnak
2011. aug. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!