Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Szerintetek jó készülék a...

Szerintetek jó készülék a Paint-Zoom?

Figyelt kérdés
A szüleimmel láttunk egy Top Shop-os reklámot, amiben ezt a készüléket árulják. Nem szoktunk Top Shop-os termékeket venni, de ezt apukám is jónak találta. Valakinek van tapasztalata ezzel a termékkel kapcsolatban?
2011. júl. 31. 14:00
 1/2 csapacsupa ***** válasza:
2011. júl. 31. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Trukmüler János válasza:
Én is vettem egy ilyen készüléket.A festésével nem is volna gond,nagyon szépen takar egy sorjával .Pedig bent a lakást festettem vele.Egyetlen egy probléma van vele.Ha két percig festek vele két órát kell várnom hogy a gép lehűljön ugyanis a két perc alatt tűzforró lett.Még kikapcsolni is alig bírtam.Most várom a válaszukat mert állítólag 6-hónap jótállás van rá.E hónap 21.-én kaptam kézhez a gépet.
2012. jún. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!