Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Blogspot? Segítség kéne!

Blogspot? Segítség kéne!

Figyelt kérdés

Csináltam egy blogot. Mindent beállítottam, a sablont..stb. ami azt illeti már bejegyzéseket is írtam. Minden bejegyzés arról szól, hogy van egy kép és alatta egy hozzá illő idézet. Szeretném megoldani, hogy minimum 10 bejegyzés látszódjon egy oldalon. Már legalább 100x beállítottam a blogbejegyzések szerkesztésénél h a bejegyzések száma a főoldalon 10 legyen (legalábbis minimum) de egyszerűen nem engedi, és engem meg nagyon idegesít, hogy a 103 bejegyzést folyton egyesével vagy kettesével jeleníti meg -.- Akinek van blogja, vagy tudja, hogy hogy kell beállítani, írjon választ, mert elég sürgős lenne számomra...

15/L


2011. júl. 13. 18:28
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!