Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen fényképezőt vegyek?

Milyen fényképezőt vegyek?

Figyelt kérdés
Mert megyek júli.14.-én egy fotós táborba és még nincsen fényképezőm...
2011. júl. 4. 10:33
 1/8 csapacsupa ***** válasza:
Egyáltalán milyet akarsz és mennyi a kiadásra szánt összeg maximuma?
2011. júl. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Olyat akarok, ami jó egy fotós táborba.

Hát mondjatok Márkát-Típust, és Árat.

2011. júl. 4. 11:33
 3/8 anonim ***** válasza:

Miután sem igény, sem ár nem volt a kérdésben, egy olcsó kompakt, és egy picivel drágább profigép:

[link]

2011. júl. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

[link]


Első 15 ezer, a második 5.7 millió. A kettő között van úgy háromezer lehetőség.

2011. júl. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Olyan fényképezőt szeretnék ami nem 5.7 MFt, hanem olyat amit a táborba nem kell úgy elővennem, hogy szégyenkezek miatta. Hogy milyen sz@r
2011. júl. 4. 11:51
 6/8 csapacsupa ***** válasza:

Figyelj. Táborba mész, tehát valami előismereted csak van ha érdekel a téma. Legalább azt mondd el, hogy kompakt, ultrazoom, Bridge vagy DSLR gép kell-e. Ha azokat a gépeket néznénk amik miatt nem kell szégyenkezned, akkor úgy egy pár ezer darabos halmazban turkálhatnánk.

Egy felső határt adj meg legalább amit elköltenél rá.

2011. júl. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 hümi válasza:

De mennék én is fotós táborba, k*rva jó lehet :DD bár a netről szoktam tanulmányozni a fotózás fortélyait :D


A kérdésedre rátérve.. mennyi lenne az a összeg amit fényképezőre költenél? mert hát vmiből ki kell indulni

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Linkeltem kompaktot, ultrazoomot, tükörreflexeset.. válogass

2011. júl. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem adnak a táborban? Vagy nem lehet bérelni? Jobban járnál, mert most még semmi előképzettséged nincs és így kicsit nehéz.


Én egy Canon 7D-t javasolnék a 17-55 f2.8 obival. Ez a legolcsóbb abszolút profi cucc. De körülbelüli ár nélkül napestig itt ülhetsz és nem kapsz értelmes választ.


(UI: szerintem a fotózás tanulása - amiről elvileg egy fotóstábor szól - a tükörreflexes gépeknél kezdődik. Alatta nem érdemes szerencsétlenkedni a fókusszal...)

2011. júl. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!