Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A távirányítót (bármilyet)...

A távirányítót (bármilyet) hogyan lehet megvédeni a portól piszoktól? Pl. :folpakk-ba csomagolás?

Figyelt kérdés
2011. jún. 28. 18:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen,az enyémek is így vannak "becsomagolva".
2011. jún. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Gyuri!


Mire tönkremegy a távirányító addigra 3x lecseréled a hozzá tartozó készüléket. Ha pedig hamarabb megy tönkre - mert pl. az asszony fejéhez vágtad - akkor veszel egyett 1325Ft-ért.


Távirányítót becsomagolni? LOL. Akkor te még a kvarcórát is egy pompás dolognak tartod, azt is csomagold be.

2011. jún. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én csak azért tettem rá folpakkot,mert nagyon hamar lekoptak a gombok jelölései.
2011. jún. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"mert nagyon hamar lekoptak a gombok jelölései"


És ezt honnan tudtad ha tettél rá folpackot? Ha meg már elötte lekoptak akkor minek tettél rá utólag?

Egyébként ha van rajta folpack az még jöbban dörzsizi mint az ujjad igy hamarabb kopik.

Ha meg valami kínai gagyi amit vettél és mindenképp lekopik még ha rálehelsz akkor is akkor alkoholos filc és ráirod újra.


De most könyörgöm folpack egy távírányítón? Távírányító szentély nem jár neki? És csak te nyulhatsz hozzá, a család többi tagja nem.

2011. jún. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Sajnos ilyen lett : [link]

Azért tettem rá,hogy a többi +maradjon.

2011. jún. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Eronne válasza:
lebegtetessel vagy fordulj a josokhoz magusokhoz hogy egy ilyen roppant fontos kerdesben segitsenek
2011. júl. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Minden gombot szedj ki belőle és külön folpackozd be aztán az egészet vond be buborékfóliával! Remélem a tv-t sem vetted ki a dobozából ,mert én csak a képernyőnél szoktam mindig kivágni és plexilapot ragasztok elé.Most azon agyalok hogy a fotelt védő huzatot hogy tudnám megvédeni a portól.Lehet le kéne laminálnom ,hm
2011. aug. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!