Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Valaki mondana nekem mondani...

Valaki mondana nekem mondani ehez a géphez viszonyitva játékokat? : 512 ram 2ghz proci és 256 mb videokártya?

Figyelt kérdés
ijenekre gondolok pl: dragon ball valameik része vagy gta ijesmi
2011. jún. 21. 12:23
 1/4 anonim ***** válasza:

semmilyen dragonball nem jelent meg pcre, van half life mod ami gagyi, meg emulátorral lehet tolni pl SNES-es dragonballt, ezek mindenképp elfutnak rajta, de ha van vmi kiszemelted akkor keresd ki itt és megmondja elfutna-e:

[link]

2011. jún. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

De bizony Dragon Ball volt PC-n. Én eddig 3 változatot láttam: 1 3D -set, és 2 darab 2dimenzióst! MIndegyik jó. LÁtszik, hogy te fiatalabb vagy tőlem :D


Amúgy javasolnék neked olyanokat, hogy: Need For Speed Most Wanted, A mesterlövész, Wolfeinstein, Max Paine 1, 2

Quake III Arena, Aliens versus Predator 1,2

EZekkel mind játszottam, és remek játékok! Mind egytől egyig kiváló!


Ha teszel még bele RAMot, akkor jöhet a F.E.A.R , Crisys, esetleg a Wolvarine (X-menes játék, a farkassal kell mászkálni)

2011. jún. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm
2011. jún. 22. 12:33
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen dragonballból csak az van pcre amit emulátorral indítasz vagy hl, q3 modként, mint már írtam (az meg, hogy emulátor nélkül indul annyit tesz, hogy bevan építve, nincs hivatalos db játék pcre). Amúgy ha érdekel akkor quake 3hoz a bid for power, HLhez az Earth's special forces mod van ami 3d-s dbz, torrent oldalon egybe lelehet szedni ha megtalálod.
2011. jún. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!