Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mi lehet a baj a gépemmel?

Mi lehet a baj a gépemmel?

Figyelt kérdés
Na, ma vettem egy DDR 2 800 Hz-es ramot 1 GB...az alapomon csak 2 slot van de a ha a másikba bedugom akkor a gép nem tud elindulni(bootolni)Mivel hogy új a ram ezért inkább az alapra gyanakxom...az alap LGA 775....van alapból egy gigám de a mostani nem műxik külön külön sem csak az egyik abban az egy slotban...mekkora szar..megpróbáltam cserélgetni is de úgy se műxik
2011. jún. 16. 14:55
 1/5 A kérdező kommentje:
az sem lehet a baj vele hogy nem bírja el a táp mert lehúztam mindent róla meg alapból 400 W os
2011. jún. 16. 14:59
 2/5 anonim ***** válasza:

Hibás a slot.

Kuka.

2011. jún. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az alaplapok jó részén van egy primary slot, amiben ha nincs memória, nem indul el a gép.

Ha berakod mind a két modult, akkor látja őket? Nem teljesen volt érthető a probléma megfogalmazása...

2011. jún. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
ha belerakom mind a 2-őt akkor a gépem nem indul el, képet nem ad és össze vissza újraindul a winchester....
2011. jún. 16. 15:10
 5/5 A kérdező kommentje:
A RAM az jó mert másnál is kipróbáltuk....
2011. jún. 16. 15:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!