Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Xbox 360 Slim-et szeretnék...

Xbox 360 Slim-et szeretnék venni?! Kérdéseim lent.

Figyelt kérdés
Nem vagyok konzolos gépen nyomom a játékokat, csak beleuntam az állandófejlesztgetésbe. Milyen szempontok alapján válasszak xbox-ot? A 4GB-s verzió mit jelent, mire elég? A játékokat telepíteni kell, mint gépen, vagy simán cd-ről fut. Filmeket lehet rajta nézni, akár usb-ről/dvd-ről? Netet, kábelmodemmel is lehet csinálni hozzá? Milyen játékok futnak rajta? Várok minden olyan infót, amit úgy gondoltok fontossak. Köszi
2011. jún. 12. 20:29
 1/9 anonim ***** válasza:

Jobban jársz ha videót nézel róla.

4 giga csak akkor ha nem fogsz multizni.

Kell venni net kártyát.

Lehet filmet nzni.

Felis lehe ttelepíteni de lehet dvdről is futtatni.

2011. jún. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

igazából nincs sok szempont. Ha van elég pénzed vagy aktívan akarsz Live-ozni vegyél 250GB-osat, ha nincs, akkor 4GB-osat.


A 4GB-oson is minden megy, ami a 250-esen, csak nem lehet rá telepíteni a játékokat.


A játékok lemezről is futnak, de a rövidebb töltési idő miatt, vagy többlemetes játékok esetén érdemes telepíteni.


Filmeket lehet rajta nézni, lemezről, merevlemezről, USB-ről, vagy hálózatról, de nem olvas Blu-Ray lemezeket, és nem ismeri a matroskavideo (mkv) formátumot.


Netet nem, csak a saját rendszerükhöz (Xbox Live) tug csatlakozni.


Minden játék fut rajta, amit kiadnak rá, különösen a sportjátékokat, verekedős játékokat, TPS-eket, és autóversenyeket jó rajta játszani, de (a híresztelésekkel ellentétben) FPS-ekben sem vall szégyent.

2011. jún. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Aha értem, szóval olyan mint a ps1 (az volt régen nekem:)) ott se kellett telepíteni, a memóriakártyára csak a mentések mentek. Azok itt mennyit foglalnak?
2011. jún. 12. 21:33
 4/9 A kérdező kommentje:
Most néztem egy videót. A vinyót bármikor cserélhetem nagyobbra?
2011. jún. 12. 21:46
 5/9 anonim ***** válasza:
igen de 250nél nemlesz nagyobb, és drágább ha 4gigáshoz veszel külön egy 250gigás hdd-t
2011. jún. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi. Most olvasgattam hibákról, elbizonytalanodtam, hogy megéri-e megvenni. Szerintetek? Én nem akarom azt,hogy megveszem besz@rik, és itt marad a nyakamon.. 50E ft nem kis pénz.
2011. jún. 13. 01:14
 7/9 anonim ***** válasza:

Nyugodtan megveheted. Nekem egy nagyon régi, 2005-ös darab van, amik még tényleg sorra döglöttek, és láss csodát, hibátlanul üzemel immár öt éve. Be kell tartani a felhasználói útmutató utasításait, és nem lesz baj. Az új Slim már amúgy is kevésbé hajlamos a meghibásodásra.


A mentésekre visszatérve, azok pár száz kb-tól, pár száz Mb-ig terjedhetnek.

Nekem a legkevesebb a Gears of War mentésem (60kB), a legnagyobb a Bioshock (171Mb), de általában 50MB alatt szokott lenni.

2011. jún. 13. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha meg mégis elromlik garancia időn belül úgyis kicserélik. Nem szoktak kukacoskodni.
2011. jún. 13. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2011. jún. 13. 10:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!