Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ha gombelemet szeretnék...

Ha gombelemet szeretnék tölteni laposelemről, hogy kell illeszteni a pólusokat?

Figyelt kérdés
Pozitívat a pozitívhoz, vagy pozitívat a negatívhoz?
2011. jún. 12. 13:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Leginkább sehogy. Ha a gombelem egyszerű galvánelem, akkor a töltést nem fogja szeretni. De ha tölthető elemről van szó, akkor a pozitívat a pozitívhoz, a negatívat a negatívhoz kell illeszteni. Viszont az 1,5 voltos gombelemet lehet, hogy nem egészséges a 4,5 voltos laposelemről tölteni...
2011. jún. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha azt akarod hogy fölrobbanjon.
2011. jún. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hagyományosról van szó, nem tölthetősről. Régebben sokszor töltöttem, csak már nem emlékszem, hogy illesztettem őket. Nem mondom, hogy olyan volt, mint ha újonnan vettem volna, de nagyon sokat dobott az erején. És egyszer sem robbant fel..
2011. jún. 12. 13:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!