Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen képlettel kell kiszámol...

Milyen képlettel kell kiszámolni egy 3 sávos hangváltó tekercselését?

Figyelt kérdés
hangszóróhoz kell,3 sávos(kozép,mély,basszus hang).hogyan számoljam ki milyen filter(hangváltó) kell bele?
2011. máj. 30. 13:23
 1/2 anonim ***** válasza:
[link] it csak beírod a hangszórók adatait, és hogy hol szeretnéd a keresztezési frekvenciákat, és a többit kiszámolja neked. Amúgy házilag általában nem éri meg építeni hangváltót, mert ha jó minőségű alkatrészből csinálod, drágábbra jön ki mint a gyári de tömegcikk.
2011. máj. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi,ám nem csinálni akarom mert már megvettem, csak a diplomamunkámhoz kell a képlet és a számolás mivel úgy fogadják el! Ilyen oldalat én is találtam már meg jó is lenne csak nekem a gyalog lépés kellene! az h hogy számoltam ki!
2011. máj. 30. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!