Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Rowenta lovely silence epilátor?

Rowenta lovely silence epilátor?

Figyelt kérdés

Valakinek van ilyen epilátora? Elsősorban arra lennék kíváncsi, hogy milyen a hangja. Tényleg csendes? Mennyire? Jól kiszedi a szőrt? A hámlasztófej ami van hozzá, az milyen?

Esetleg nem tudja valaki, hogy hol tudok ilyet venni?


Köszi! :)


2011. máj. 20. 19:02
 1/2 anonim válasza:

Erre énis kíváncsi leszek, bocs hogy nem tudtam segíteni. Nekem most van egy rowenta epilátorom (Rowenta Fresh Extreme Shaving EP7320D0) De nagyon hangos, és a borotvás kiegészítője nem sokat ér, habár van hozzá oylan hámlasztó én nem szoktam használni. Jó lenne egy olyan ami halk, mivel olyan funkciója szerintem egyik epilátornak sincs amivel fájdalom mentessé tudná tenni az epilálást :( (akkor már legalább ne tudja mindenki, hogy épp mit csinálok...)

Ja és hogy hol tudnál ilyet venni: szerintem akármelyik műszaki áruházban, de itt egy link (termékleírás stb.) [link]

2011. máj. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Élősszőr azt hittem tévedtek és a Rowenta "silent" porszívóra gondoltok. Aztán találtam egy videót, de itt sem mutatják be a hangot. A video franciául van és youtube ennél a videónál nem fordítja le beszélt szöveget.

http://www.youtube.com/watch?v=ByrNvCyqp60

2012. jún. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!