Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Az áramszolgáltatót miért nem...

Az áramszolgáltatót miért nem érdekli ha valaki lopja az áramot?

Figyelt kérdés
A weboldalukon bejelentettem egy illetőt akiről szinte mindenki tudja, hogy évek óta lopja az áramot, én a téli hónapokban nélkülözök hogy a magas gázszámlát ki tudjam fizetni.A fent említett ember villamosárammal fűt! INGYEN! A bejelentés 1 hónapja volt, miért sz*rik bele a szolgáltató????
2011. máj. 8. 09:40
 1/8 anonim ***** válasza:

Miért fáj hogy nem kötik az orrodra?

Ne aggódj, megoldják.

2011. máj. 8. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Azért fáj neki mert ez a magyar mentalitás.Ha valaki meg tud oldani valamit okosban és ö nem akkor neki ez nagyon is fáj hogy más él a lehetőséggel és tudással.

Laktam én olyan helyen ahol a szomszéd lopta az áramot de nem igazán érdekelt mert nekem nem tesz kárt vele és nem emiatt fogok többet fizetni az élműnek hanem a sok idióta díjaktól mint pl rendszer használati díj

2011. máj. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem szarik rá csak nem interneten kell bejelenteni!

Személyesen vagy telefonon érdemesebb, ugyanis az internetes ügyintézésnek nagyon hosszú akár 1-2 hónapos átfutása is lehet.(egy émász dolgozó jótanácsa)

2011. máj. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2011. máj. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"de nem igazán érdekelt mert nekem nem tesz kárt vele és nem emiatt fogok többet fizetni"


"Helyesen gondolkodó" állampolgárként ezt kell mondanom:

Pedig de, mert a lopást nem nyeli le a cég, hanem beépíti az árba. Ezért fúj-fúj csúnya tolvajok.


De valójában, ha egycsapásra felszámolnák az áramlopást, halálbiztos, hogy nem lenne olcsóbb az áram, ami most is drágább, mint a nyugati országokban.

[link]

Dehát egy gyarmat nem a népjóléti intézkedések gyakorlóiskolája, hanem a totális kifosztás intézménye.

2011. máj. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

második, te nyilván az a fajta vagy aki olyan kérdésekre vadászik, amelybe beleköthet... A KÉRDÉS NEM EZ VOLT!!!

ha meg annyi eszed nincs hogy a kérdésre válaszolj, akkor maradj csendben. Az áramlopók által okozott hiányt TE és ÉN fizetjük ki, közvetve! Szóval tényleg ne okoskodj...

2011. máj. 8. 16:05
 7/8 csapo1002 ***** válasza:
Igazi komcsi mentalitás ez az irigység! Azért mert a kérdező nem tudja megoldani akkor nehogy már másnak sikerüljön! Ezért tart itt ez az ország ahol tart! Rühellem az ilyet, de ahogy elnézem ezzel nem vagyok egyedül....
2011. máj. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
irtam egy emailt az émásznak egy szabálytalan áramvételezésröl!nem tudom ök mikor mennek ki vagy hogy csinláják?vagy csak telefonon lehet bejelenteni?
2013. febr. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!