Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hegesztőt hogyan tudnék...

Hegesztőt hogyan tudnék csinálni házilag?

Figyelt kérdés
Modellezni szeretnék, és olyat szeretnék csinálni, amivel kissebb vasakat lehet összehegeszteni.
2011. máj. 7. 17:24
 1/8 Vadmeggy ***** válasza:
Szerintem ne próbálj meg semmilyen hegesztőt otthon összebarkácsolni, mert nagyon komolyan megsérülhetsz!
2011. máj. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem ilyen nagy komoly kell nekem csak egy ilyen modell féleség maximum 24 v al
2011. máj. 7. 17:45
 3/8 Vadmeggy ***** válasza:
2011. máj. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
kösz a segítséget
2011. máj. 7. 18:42
 5/8 anonim ***** válasza:

A youtube-on vannak ilyen videók.

Itt egy videó: http://www.youtube.com/watch?v=8tHJ0NSjZnM


Ő 3 akkumulátort kötött össze, de szerintem az a legjobb megoldás, ha veszel a boltban egy normális hegesztőt vagy kölcsönzől. Hegesztő maszkot úgy is venned kell, ha házilag készítesz, mert nem lehet belenézni. Elektróda is kell hozzá. Az a legjobb megoldás, ha kölcsönzől egy hegesztőt. Keress rá a google-ben.


Esetleg még a forrasztás jó alternatíva lehet a hegesztés helyett, ha olyan dolgot csinálsz, amit lehet forrasztani.

2011. máj. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
maszkom az van. meg amugy is én modellt akarok csinálni nem nagy hegesztőt
2011. máj. 7. 21:08
 7/8 Vadmeggy ***** válasza:
Az lényegtelen a hegesztő szempontjával, hogy mit hegesztesz, mert ugyanakkora hőmérsékletet kell előállítania, mint egy rendes gépnek.
2011. máj. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A 18:46-os válaszoló vagyok.


Itt is van egy videó, ez egy pont hegesztő.

http://www.youtube.com/watch?v=PpME0fvmeg8


Itt pedig egy leírás, ez magyar oldal: [link]


Kíváncsi voltam a hegesztő árakra és már 15-16.000Ft-ért lehet kapni ívhegesztőt és ez új. Használtan pedig jóval olcsóbbak.


[link]


Itt van néhány oldal, ahol használt hegesztőt találhatsz:

apronet.hu, expressz.hu, vatera.hu, Teszvesz.hu.


Baumax, Bricostore stb... áruházakban is szét lehet nézni.


Végülis költeni kell az otthon készített hegesztőre is valamennyit és akkor már lehet, hogy nem is éri meg kínlódni vele.

2011. máj. 8. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!