Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Melyik a legideálisabb fénykép...

Melyik a legideálisabb fényképezőgép számomra?

Figyelt kérdés

Hobbi szinten fényképezek. Kellene egy új gép, viszont annyi féle van már manapság, hogy nem tudom melyik lenne számomra a megfelelő. Canon, Nikon, Lumix... stb ?

írnál konkrét típust, és indokolnád is, hogy szerinted mért jó? és olyat ajánlj, aminek nem csillagászati az ára, mégis nagyon jó gép, mivel csak 16 éves vagyok, és ha nagyon drága, nem tudom megfizetni.


2011. máj. 5. 19:55
 1/1 anonim ***** válasza:
Mennyi a max? 40 ezer körül már nagyon jó gépek vannak, pl. Fuji s1600 vagy Canon SX120. Ezek mind manuálisan állíthatók, így jó tanulógépek és lehet vele kreatívkodni (fényfestés meg hasonlók).
2011. máj. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!