Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mi lehet a probléma az akksival?

Mi lehet a probléma az akksival?

Figyelt kérdés
Acer eMachines akksiját régóta nem használtam, most szükség lett volna rá ezért betettem hogy feltöltsem. egy sárga lámpának folyamatosan kellene világítania, ehelyett villog és nem tölt az akksi. mi lehet a gondja?
2011. ápr. 21. 09:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Az hogy lemerült tárolás közben (vagy fel se volt töltve) és az károsítja.

Hagyd úgy, ha szerencséd van akkor elkezdi tölteni néhány óra múlva, ha nem, akkor sajnálhatod.

Sajnos időnként fel kell tölteni a letárolt akkukat.

2011. ápr. 21. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Olga néni ***** válasza:
Sajnos, ha egy akku bizonyos szint alá merül, menthetetlen. Gyanús, hogy a töltő nem hajlandó tölteni. Én kiszedném, rátenném egy külső töltőre (tápegységre), és egy minimális árammal (csepptöltés) gyógyítanám egy-két napig, aztán vissza a helyére. Ha ez sem segít, kuka.
2011. ápr. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!