Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A Vaterán párezer forintért...

A Vaterán párezer forintért kapható Ferrari karórák milyen minőségűek?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 13. 00:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Pont most szemeztem n is egy ilyennel:)csak sajna nincs személyes átvétel,nekem pedig jó lenne.
2011. ápr. 13. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Olyanok hogy max 2 hónap után magától leesik a kezedről. Ezek is olyanok mint a BMW órák. Vaterán 8000 ft, a hivatalos oldalon meg 86.000 ft XDXD csak az a probléma hogy az igazin egy kamionnal is átmehetsz rajta és egybe marad, a vaterásra meg csúnyán ránézel és széthullik.


Ha normális órát akarsz akkor térj be a legközelebbi órásszaküzletbe. 10.000 ft-ért olyan órát kapsz ami víz + ütés álló. Nekem pl az ilyen casio-m annyira igénytelen hogy múltkor magasnyomásúval mostam le amikor tiszta saras lett, és 2 méterről kibírta az airsoft golyót is XD

2011. ápr. 13. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Azt gondoltam, hogy ezek hamisítványok, persze attól még lehet elfogadható minőségű.
2011. ápr. 13. 00:52
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha elfogadható minőségű lenne nem kéne valaminek a hamisítványaként eladni.
2011. ápr. 13. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
olyanok, hogy a cigányok vesznek ilyen kínai louis vuitton, gucci, ferrari cuccokat...
2011. ápr. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Azt döntsed el először, hogy


1. Márkás órát akarsz hordani ?

2. Csillogni - villogni akarsz?

3. Cronométert akarsz...


stb. vagy


x. egy egyszerű,mindennapi, az időt mérő eszközt akarsz ?


Én az utóbbi fajtákat használom, 100 ból 90 pontosan mutatja a gyakorlati időt és 1500 Ft-nál egy sem került többe. Mindegyike analog kijelzésű.

2011. ápr. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Obendorfer Attila válasza:
Nemtudom én mostvettem merci karorát.szalonbol márka igaz de minöségre trágya.
2011. ápr. 26. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Mugen81 válasza:
Azok Ferrari replikák!
2013. ápr. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!