Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Fuji A170-es fényképezőgépemet...

Fuji A170-es fényképezőgépemet nem tudom bekapcsolni. Valakinek ötlete, hogy miért?

Figyelt kérdés

Nem ejtettem le,vizes sem lett.

Decemberben,január elején még használtam,nem volt semmi baja,most meg nem tudom bekapcsolni.

Elemet cseréltem benne.

Érdemes megjavíttatni,meg lehet-e javíttatni????

Akár én meg tudnám javítani???


2011. ápr. 12. 19:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Elemes, nem akkumulátoros? Ha elemes, akkor vadiúj márkás elemeket raktál bele? (A noname elemeknek gyakran olyan kicsi a feszültsége, hogy nem kapcsolnak be velük egyes készülékek.)

Ha akkumulátoros, akkor lehet, hogy az akku az állástól mélykisülésbe került, és már nem is tölthető fel. Ez esetben újat kell venni hozzá.


Garanciális még? Ha igen, simán vidd el a márkaszervizbe. Ha nem, akkor is vidd el, és kérj egy előzetes ingyenes tanácsot, hogy mi lehet a baj, és mennyibe fog kerülni a javítás.

2011. ápr. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Tegyél bele feltöltött akkut.

Ha nincs, kérj kölcsön.

2011. ápr. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Kodak tipusú elemet raktam bele,eddig jól működött vele,noname-mel is bekapcsolt régebben is,de azonnal le is szívta.

Most viszont meg se nyikkan. :((((

Nem garanciális már,de a papírjai is elvesztek költözés közben sajnos.

Majd megérdeklődöm merre találok márkaszervízt,mert a dolgot bonyolítja,hogy Angliában lakom. :(

2011. ápr. 12. 22:12
 4/5 anonim ***** válasza:
A régi elem nem folyt ki benne? Érdemes egy kicsit megtisztítani az elemfészekben érintkezőket, mondjuk alkohollal és fültisztító pálcikával.
2011. ápr. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szia!Ha véletlenül nem tudtad(tudnád) megjavítattni a fényképezőt akkor érdekelne,mert az enyémnek sikeresen betörtem a kijelzőjét.Kérlek jelezz vissza.Üdv:M.
2011. júl. 3. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!