Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Tönkrement a digitális személy...

Tönkrement a digitális személymérlegem, ha ez a baja? Vagy mi lehet?

Figyelt kérdés

Reggel mértem magam, még jó volt. Most ráálltam, és csak számol-számol, kb. 1 perc után kiírja az eredményt, de nem jó.

Mi baja van?


2011. ápr. 6. 18:38
 1/5 A kérdező kommentje:
már nem is nagyon írja, ráállta, nullát mutatott, majd felment 15 kg-ra
2011. ápr. 6. 18:52
 2/5 anonim ***** válasza:

Üdv!


Valószínüleg lemerült az elem, és ezért nem működik megfelelően. Esetleg ha testzsírt is mér, akkor álj rá száraz gumipapucsba.

2011. ápr. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

nem mér, de holnap az lesz az első, h elemet veszek.

erre nem is gondoltam, mert low battery-t kellene elméletileg, h kiírjon....

de hátha

köszi szépen!

2011. ápr. 6. 19:55
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem minden készülék írja ki. Onnan ismered fel, hogy "megbolondul". Például az elektromechanikus óra elkezd késni. Időnként nem árt belenézni, hogy mi újság az elemekkel, ugyanis azok önmagukban is lemerülnek használat nélkül.
2011. ápr. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

hát sajnos kicseréltem az elemet, és is rossz. ráálltam, de van h felszámol 25 kg-ig, van h 90-ig,meg van hogy egyáltalán nem.


Fél éve sincs h vettem, remélem tudnak még vele kezdeni valamit.

2011. ápr. 7. 21:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!