Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » PSP 3003-asomhoz rendeltem...

PSP 3003-asomhoz rendeltem egy komponens TV kábelt, de valamiért csak a hang jön át a TV-re. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
A tévén van komponens RCA aljzat (RGB+LR), de fekete a képernyő, pedig a menüjében ki van választva a komponens bemenet.
2011. ápr. 1. 22:37
 1/4 anonim válasza:
A Komponensen nem megy hang ott csak a szineket viszi szét szedve. A Kompoziton már igen a szokásos sárga kép, fehér+piros pedig a hang. Szerintem neked kompozit kimeneted lehet, azt pedig nem jó a komponensbe dugni. Szóval keresd meg a tv a kompozit csatikat, és azt válaszd ki a tv menujében.
2011. ápr. 2. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
5db RCA-m van: Zöld, kék, piros (R,G,B) a képhez, illetve piros és fehér (L,R) a hanghoz. Mindegyik a helyére van dugva (ennyire nem vagyok amatőr), de mégis csak a hang jön a tévén.
2011. ápr. 2. 15:31
 3/4 anonim válasza:

Első vagyok.

Ha lehet változtasd a kimeneti jelet (480i, 720P) ezeket, van úgy hogy nem mindegyiket szereti a tv, kezd inverteres felbontással.

2011. ápr. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Megvan a probléma:

A PSP beállításaiban kell a videó kimenetet átállítani TV-re. Bocs, ez eddig eszembe se jutott.

Azért kösz a segítséget és remélem, hogy az én problémám másnak is hasznára válik. :)

2011. ápr. 2. 18:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!